ÇAPADOSK

İstanbul Tıp Fakültesi Doğa Sporları Kulübü(ÇAPADOSK) 2016 yılında kurulmuş, kurulduğu günden itibaren her gün büyüyüp kalabalıklaşmış kocaman bir aile. Fakültemizdeki diğer outdoor kulüplerden daha aktif olmasıyla ayrılan kulübümüz hemen her hafta sonu etkinlikler düzenleyerek sizlere yoğun ders temposunda molalar sunmakta. Fakültedeki arkadaşlarımızın sosyalleşmesini ve yeni dostluklar kurmasını üzerimizde sorumluluk olarak görüyoruz ve bu sorumluluğu yeni dönemlere aktarıyoruz. Her senenin başında ilk etkinlik düzenleyen kulüplerden biri olarak yeni katılan 1.dönemlerin kendi aralarında kaynaşmalarına yardımcı oluyoruz. Farklı doğa sporlarını hep birlikte deniyoruz, sosyal birer hekim olma yolunda yeni hobiler kazanıyoruz. Doğa sporlarında ortalama düzeyde eğitimler veriyor, profesyonel olmak isteyen dostlarımıza eğitim alabileceği kuruluşlarla iletişime geçerek destek veriyoruz. Her yıl düzenlenen Dragon Bot yarışlarında fakültemizi ve üniversitemizi temsil ediyoruz.
Kampçılık, Trekking, Yamaç Paraşütü, Oryantiring, Dragon Bot yarışmaları, Bisiklet Turu, Paintball, ve Kayak bu zamana kadar yaptığımız etkinliklerden bazıları. Aynı zamanda fakülte içinde alanında uzman isimlerin katıldığı konferanslar ve belgesel günleri de düzenliyoruz.
2020-2021 eğitim öğretim yılı itibariyle Diş Hekimliği Fakültesinde de aktifiz. Fakülteler arasında köprü bir kulüp olarak büyümeye devam edeceğiz.
Eğitici ve eğlenceli günler geçirmek için ÇAPADOSK diyor ve sizleri de kalabalık ailemize bekliyoruz…
Instagram adresimiz: https://www.instagram.com/capadosk34/?hl=tr , bize ulaşabilirsiniz….