Kayak Kulübü

Merhaba Geyikler

Vizyonumuz

Kaymayı ve eğlenceyi ilke olarak benimsemiş kulübümüz, Çapa kampüsünde bulunan ve kulübün değerlerine saygı duyan öğrenci ve mezun herkese kapısı açık olan köklü bir kulüptür.

 Kulüp yönetimini bir ekibin oluşturduğu kulübümüzde hiyerarşi yoktur ve asıl amaç olan eğlencenin önüne hiçbir şey geçemez. Fakültemizdeki diğer kulüpleri kardeş olarak bilir ve buna göre davranırız.

Dostluk ve sevgiyle beslenen kulübümüze yeni katılacak geyiklerden beklediğimiz kulübe bağlılık ve devamlılıktır.

Her sene yeni gelenlere aktarılacak şekilde kayak ve snowboard eğitimi verdiğimiz ama asıl olayının eğitim vermek olmadığının unutulmaması gereken kulübümüzde kurduğunuz dostluk bağları okul hayatında da yanınızda olacaktır. Çapa meydanda, kütüphanede, yemekhanede vb. yerlerde karşılaşacağınız kulüpten arkadaşlarınızla samimiyetiniz okula olan sevgi ve bağlılığınızı da arttıracaktır.

Gezilerimiz

Kayak sezonu boyunca akademik takvime de uygun olarak yaptığımız gezilerle göze çarpıyoruz. Türkiye’de: Kayseri , Bolu, Bursa ve çeşitli yerlere; yurtdışında: Bulgaristan’ın meşhur kayak merkezi  Bansko’ya gidiyoruz. Sabah erkenden kaymaya başlayıp günün yorgunluğunu gece eğlenerek atıyoruz. Kayak sezonu dışında kulüpçe eğleneceğimiz etkinlikler de yapıyoruz.

 

…Siyasi düşünce, etnik köken, arkadaş çevresi ve benzeri kişisel olguların söz konusu olmadığı; bize sevgiyle gelene sevgiyle sarıldığımız kocaman bir ailedir İTF Kayak.

Fear The Deer!