Fakülte Gezisi Kabulleri

İstanbul Tıp Fakültesi, fakültemizi ziyaret etmek isteyen okulların gezi taleplerini kabul etmektedir. Bu bağlamda fakültemizi ziyaret eden okullara tıp bilimi, hekimlik mesleği, fakültemizin kısa tarihçesi, eğitim sistemimiz, sosyal ve kültürel olanaklarımız, bilimsel ve akademik çalışmalarımız, kampüs hayatımız hakkında bilgilendirme yapmaktayız. Bunun yanında öğrencilerin merak ettiği soruları cevaplandırıp ardından kampüs turu vb. gibi etkinlikler yapabilmekteyiz. Sizleri de fakültemizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Aşağıda yer alan adımları takip ederek ziyaret talebinizi oluşturabilirsiniz.

Rezervasyon için dikkat edilmesi gereken hususlar:

  1. Lise ziyaretleri her dönem için Eylül-Mayıs ayları arasında yapılmaktadır.
  2. Kayıtlarımız aylık olarak alınmakta olup rezervasyonlar en erken bir sonraki ay için ve yalnızca her ayın ilk haftası yapılabilmektedir.
  3. Gezi talebinizin sonucu başvuruların tamamlanmasından sonraki 10 iş günü içerisinde tarafınıza iletilecektir.
  4. Her ziyaret için en fazla 60 öğrenci kabul edilmektedir.
  5. Ziyarete katılacak her öğrenci aşağıda bulunan izin formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak randevu günü ziyaretin başında tanıtım ekibimize iletmek zorundadır. İzin formunu getirmeyen öğrenciler ziyarete alınmayacaklardır. İzin formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.
  6. Gezi talebi oluşturmak için tıklayınız.

Herhangi bir soru veya talep için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.